Kolekcja Sentymentalna  – dostępna w salonach Biżuterii Szyszka – to połączenie nowoczesnego trendu jakim jest minimalizm z nawiązaniem do tradycji czyli stylem klasycznym. Rok 2024 w jubilerstwie będzie obfitował w nowe wzory nawiązujące do biżuterii z pierwszej połowy minionego stulecia. Kolekcja Sentymentalna jest przykładem na to, jak gustownie można połączyć tradycję z nowoczesnością.

W tej kolekcji wyróżniamy różne wielkości kamieni a także dopasowane do rozmiaru kamienia szerokości obrączek pierścionków. 

W Kolekcji Sentymentalnej istnieje możliwość zakucia każdego rodzaju kamienia wedle życzeń klienta np: rubin, topaz blue, cytryn, oliwin, biała cyrkonia itp. Na przedstawionych zdjęciach zaprezentowane zostały kamienie takie jak: opal pink, tanzanit, agat zielony, szafir, kwarc dymny, topaz pink, czarna cyrkonia. 

W celu indywidualnego zamówienia kolczyków, zawieszki, pierścionka czy kompletu  zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Zakres cenowy biżuterii z Kolekcji Sentymentalnej w zależności od produktu wynosi od 1000 do 2000 zł.