Co nas wyróżnia?

-Różnorodność -Indywidualizm -Tradycja

Różnorodność: Najkrócej w tych 3 słowach można zawrzeć to co nas wyróżnia. W naszej ofercie posiadamy biżuterię złotą, srebrną, pozłacaną, z brylantami, kamieniami naturalnymi czy syntetycznymi, obrączki, biżuterię ślubną, męską a także dla dzieci, zegarki, szkło, oraz upominki idealne na chrzest, komunię czy ślub. 

Współpracujemy z ponad kilkudziesięcioma dostawcami i twórcami biżuterii. W Naszych salonach oferujemy biżuterię autorską, ekskluzywną, nowoczesną, podążającą za trendami.

Indywidualizm: Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów. W salonach Biżuterii Szyszka można liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze biżuterii na prezent, biżuterii ślubnej czy obrączek. Nasza specjalność to wychodzenie naprzeciw potrzebom przyszłych par młodych w postaci wsparcia w wyborze obrączek. W naszych salonach istnieje także możliwość zamówienia biżuterii nieszablonowej np. z konkretnym motywem na indywidualne potrzeby klienta. 

Tradycja: Biżuteria Szyszka to firma z ponad 50-letnią tradycją. Kontynuujemy misję, którą 1973 rozpoczęli założyciele firmy Barbara i Wojciech Szyszka, otwierając pierwszy w naszym regionie sklep z pamiątkami i biżuterią. W czasach PRL-u, kiedy zakup jakiegokolwiek produktu był niezwykle trudny, Szyszkowie postawili sobie za cel umożliwienie kobietom ze Zduńskiej Woli, Sieradza, Łasku i okolic dostępu do artykułów ekskluzywnych i pięknych. “Ozdabiamy kobiecy świat” – to hasło sprzed 50 lat przyświeca nam do dziś. Dla tych, którzy chcieliby poznać pełną anegdot i burzliwych kolei losu historie firmy Biżuteria Szyszka, stworzyliśli 10 odcinkowy cykl “Nasza historia” – kliknij i dowiedź się o nas więcej.

Jesteśmy z Wami na zawsze

Cenimy sobie każdego klienta, który nas odwiedza. Zależy nam na długotrwałej relacji z osobami, które korzystają z usług Biżuterii Szyszka, dlatego wszyscy klienci mogą zawsze liczyć na naszą pomoc. Pierścionek po jakimś czasie stał się za mały? Obrączki wymagają profesjonalnego czyszczenia? Zegarek przestał działać?

Tego typu sytuacje mają czasami miejsce po wieloletnim używaniu biżuterii. Klienci salonów Biżuterii Szyszka zawsze mogą liczyć na serwis lub naprawę. W tym celu zapraszamy do salonów stacjonarnych w Sieradzu. Zduńskiej Woli i Łasku, w których zawsze możecie liczyć na naszą pomoc.