Kolekcja Zmysłowa – dostępna w każdym salonie stacjonarnym Biżuterii Szyszka – to wyjątkowy wzór biżuterii złotej w połączeniu z białymi oraz czarnymi cyrkoniami. Charakterystycznym elementem tej kolekcji jest duża czarna cyrkonia otoczona wieloma drobnymi białymi cyrkoniami lub innymi wybranymi kamieniami np rubinem i morganitem. Ten motyw jest powtarzany wielokrotnie w różnych rozmiarach i konfiguracjach, tworząc tym samym jeden z najbardziej oryginalnych wzorów w biżuterii złotej.

Kolekcja Zmysłowa to zestawienie wszystkich form jubilerskich w wielu odsłonach. Zawiera ona: zawieszki, kolczyki na angielskie zapięcie, kolczyki wiszące, bransolety, pierścionki oraz obrączki wielokamieniowe. 

Kolekcja zmysłowa występuje także w różnych zestawieniach kolorystycznych. Inne wersje kalorystyczne widoczne są np. na obrączkach ozdobnych z morganitem i cyrkoniami oraz z rubinem i cyrkoniami. We wzorach tej kolekcji istnieje możliwość konfiguracji koloru kamieni poprzez wybór dowolnego rodzaju kamienia. W tym celu prosimy o wiadomość poprzez formularz kontatkowy lub dokonanie zamówienia osobiście w jednym z salonów stacjonarnych Biżuterii Szyszka. Na cenę każdego modelu z Kolekcji Zmysłowej wpływa rozmiar (długość i szerokość) oraz rodzaj osadzonego kamienia: pierścionki 1900 – 3500 zł, zawieszki 850 – 950 zł, kolczyki 2070 – 3950 zł, bransoletki 5700-6800 zł. W celu otrzymania dokładnej ceny danego modelu prosimy także o kontakt poprzez formularz kontaktowy.