Przewodnik obrączkowy cz. 10 – “Dlaczego warto kupić obrączki w salonie Biżuterii Szyszka?”

Dlaczego przyszłe Pary Młode wybierają salony Biżuterii Szyszka?

Dlaczego tak wielu klientów z Sieradza, Łasku, Zduńskiej Woli i okolicznych miejscowości podejmuje decyzje o zakupie obrączek właśnie u nas? Dziś odsłaniamy karty!

Zanim odpowiemy na to pytanie kliknij i zapoznaj się z promocjami “Pakietu ślubnego Biżuterii Szyszka” 

  •  OBSŁUGA! Nasi konsultanci obrączkowi są doskonale wykwalifikowani. Niejednokrotnie rozwiewają wiele mitów, których przyszłe pary młode dowiedziały się w innych salonach jubilerskich. Odpowiedź na każde pytanie, serdeczność, poświęcenie takiej ilości czasu, jakiego młoda para potrzebuje, powoduje, że powracacie do salonów Biżuterii Szyszka z decyzją o zamówieniu obrączek właśnie u nas.

  • Możliwość KONFIGURACJI obrączek pod indywidualne życzenie Państwa Młodych. Często w ramach jednego wzoru zmieniamy wykończenie, profil, kolor, zakuwamy kamienie. Dzięki temu ten sam wzór może nabrać nowych cech, a obrączka dla Pani Młodej i Pana Młodego może nieznacznie się różnić, wpasowując się w indywidualny gust obydwu małżonków.

  • Marketing SZEPTANY – najczęściej przyszłe Pary Młode trafiają do nas z polecenia. Wielokrotnie słyszymy, że przyszli zobaczyć obrączki u nas z polecenia znajomych, którzy są bardzo zadowoleni z jakości obrączek, jakie u nas kupili. Wielokrotnie słyszymy także o znakomitej obsłudze – DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDE POLECENIE!

  • I przede wszystkim – PAKIET ŚLUBNY BIŻUTERII SZYSZKA!  A w nim wiele zniżek! Kliknij w link i poznaj korzyści, na jakie mogą liczyć Pary Młode przy zakupie obrączek w naszych salonach. Koniecznie zapytajcie także o pakiet ślubny Biżuterii Szyszka w salonach stacjonarnych!

Łask, Zduńska Wola, Sieradz – ZAPRASZAMY!

Zainteresował Cię ten wpis? Kliknij na “Przewodnik obrączkowy” i zapoznaj się z kolejnymi cennymi radami dotyczącymi wyboru obrączek.