Przewodnik obrączkowy cz. 2 – “Jak dobrać rozmiar?”

To będzie trudne bo mam: masywne dłonie, duże kostki, puchnące palce a ślub latem! To tylko niektóre z Waszych obaw! Spokojnie! Już biegniemy z pomocą!

2 Temat cyklu “Przewodnika obrączkowego Biżuterii Szyszka” to: JAK dobrać odpowiedni ROZMIAR obrączek?

Nie miałyście kiedyś wrażenia, że sukienka wisząca na wystawie, będzie wymarzoną kreacją, ale po przymierzeniu okazało się, że zupełnie do Was nie pasuje? Koniec końców wyszło na to, że świetnie wyglądacie w tej, która wydawała się zupełnie niepozorna!

 Musiałyście jednak przymierzyć wiele modeli. Łatwiej byłoby gdybyście miały swojego stylistę, ale kto może sobie na to pozwolić… 

No właśnie! W salonach Biżuterii Szyszka w pewnym sensie możecie na niego liczyć. DORADCA OBRĄCZKOWY, niczym stylista, widząc Wasze dłonie, natychmiast wie, jaki rodzaj modeli będzie dla Was idealny, a jaki nie! 

“Czy da się zatem DOBRAĆ ROZMIAR, jeśli moje palce mają duże kostki lub jeśli place mojego męża mają stożkowy kształt?” – Oczywiście! Pozwolimy Wam przymierzyć każdy model, jednocześnie sugerując, jaki typ obrączki będzie dla Was korzystny! A wzorów mamy setki! 

ZAPAMIĘTAJCIE! Są jednak takie momenty, które nie są odpowiednie na wybór obrączek. Dlaczego? Jeśli przyjdziecie w najgorętszy dzień lata, Wasze palce na pewno będą opuchnięte! To samo po treningu, czy po piątkowej imprezie zakrapianej alkoholem;) Zapraszamy więc w inne dni;)

Pytacie: “Czy to znaczy, że obrączka może na mnie nie pasować kiedy spuchną mi dłonie?”
– Nie! Nasze palce dostosowują się do pierścionków, które nosimy na stałe. Ich budowa minimalnie się zmienia i już po tygodniu, maksymalnie dwóch, nie czujemy dyskomfortu! To cenna informacja do przekazania przyszłym mężom, którzy obawiają się, że trudno będzie im się przyzwyczaić 😉

Łask, Zduńska Wola, Sieradz – ZAPRASZAMY!

Zainteresował Cię ten wpis? Kliknij na Przewodnik obrączkowy odcinek 3: “Ile warto wydać na obrączki?” – i dowiedz się więcej.