Przewodnik obrączkowy cz. 1 – “Kiedy zacząć wybierać obrączki?”

Rok wcześniej? Zaraz po zaręczynach? Im później tym lepiej, przecież rozmiar palców może się zmienić? Za 5 dni – da się? Tym artykułem rozpoczynamy cykl “Przewodnik obrączkowy z Biżuterią Szyszka” i postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości! 

Jeśli ZASTANAWIASZ SIĘ:
KIEDY zacząć szukać obrączek?
Jak dobrać ROZMIAR? 
lub na jaki KOLOR ZŁOTA się zdecydować? 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w “Przewodniku obrączkowym Biżuterii Szyszka”

KIEDY powinniśmy zacząć wybierać obrączki?

  • NAJLEPSZY MOMENT to: od roku do 2 miesięcy przed datą ślubu. Jednak jak od każdej reguły tak i od tej istnieją wyjątki…
  • CZAS OCZEKIWANIA: gdy zamawiasz obrączki w salonach Biżuterii Szyszka czas realizacji trwa ok. 2 tygodnie!
  • NAJWIĘKSZA OBAWA NARZECZONYCH: myślenie, że wybór obrączek w Waszym konkretnym przypadku będzie czymś trudnym! Często z ust pary młodej słyszymy: “Z nami będziecie mieć problem, bo sami nie wiemy, czego chcemy”. Odpowiadamy z uśmiechem: “Na pewno wspólnie damy sobie radę ;)”
    Dlaczego jesteśmy tacy pewni? Zwykle para młoda jest zadziwiona, jak wiele czynników składa się na dobór odpowiedniej pary obrączek. Doradca musi określić i doradzić nie tylko wzór i rozmiar, ale także wysokość i szerokość, soczewkę, rodzaj wykończenia i wszystko x2, bo palce przyszłej żony mają zupełnie inną budowę niż przyszłego męża! Dlatego tak ważna jest obecność obydwu narzeczonych na spotkaniu z konsultantem obrączkowym w naszych salonach 😉
  • Zaraz PO ZARĘCZYNACH?
    Zakup obrączek znacznie wcześniej to gwarancja najkorzystniejszej ceny. Pytacie “A co jeśli moje palce zeszczupleją bądź się poszerzą?” W naszych salonach możecie liczyć na ich serwis w postaci dostosowania rozmiaru;)
  • NA OSTATNIĄ CHWILĘ – czas realizacji w trybie ekspresowym to 5 dni!

Łask, Zduńska Wola, Sieradz – ZAPRASZAMY!

Zainteresował Cię ten wpis? Kliknij na Przewodnik obrączkowy odcinek 2: “Jak dobrać rozmiar?” – i dowiedz się więcej.