Przewodnik obrączkowy cz. 5 – “Z kamieniami czy bez?”

PLUSY i MINUSY obrączek z BRYLANTAMI!

A także: Obrączka panny młodej cała w brylantach, a pana młodego po prostu gładka?

Oraz: Czy obrączkę z brylantem można powiększyć?

Z BRYLANTEM CZY BEZ?

Zalety:

Piękno i elegancja: Błysk brylantów przyciąga uwagę i dodaje uroku każdej kobiecej dłoni.

Trwałość: Brylanty są bardzo trwałe i odporne na zarysowania.

Symbolizm: Brylanty są kojarzone z miłością, trwałością i nieśmiertelnością.

Dostępność: Obrączki z brylantami naturalnymi, syntetycznymi czy cyrkoniami są dostępne w każdym z salonów Biżuteria Szyszka. Do zakupu zawsze dodajemy CERTYFIKAT JAKOŚCI DIAMENTÓW.

Wybór: Istnieje wiele opcji – obrączki z pojedynczym brylantem, z trzema lub z wieloma kamieniami, co pozwala na dostosowanie pierścieni do indywidualnych preferencji pary. W naszych salonach para młoda może modyfikować wielkość kamieni, ich ułożenie czy dodanie w obrębie wzoru. Pamiętajmy: kobieta i mężczyzna mogą mieć różne obrączki. Niektóre pary preferują różne modele, aby wyrazić swoją indywidualność i osobowość. 

Z drugiej strony:

Koszt: Obrączki z brylantami są zazwyczaj droższe niż te bez kamieni, co może stanowić problem dla par, które poszukują tańszych opcji. Niemniej jednak pamiętajmy, że często jest to różnica 1000 złotych porównując parę z brylantem i bez.

Bezpieczeństwo: Zadarza się, że kamienie w obrączkach z brylantami mogą wypadać, co stanowi zagrożenie dla ich utraty. Taka sama sytuacja ma miejsce z pierścionkiem zaręczynowym czy każdą inną biżuterią posiadającą kamień. Pamiętajmy: w tych rzadkich sytuacjach zapraszamy do nas. Parom, które kupiły obrączki w naszych salonach, oferujemy możliwość uzupełnienia brakującego kamienia.

A co z POWIĘKSZENIEM? Wykonujemy korektę rozmiaru obraczek brylantowych. Obecnie nowe metody korekty pozwalają na powiększanie obrączek nawet jeśli zawiera ona brylanty.

Łask, Zduńska Wola, Sieradz – ZAPRASZAMY!

Zainteresował Cię ten wpis? Kliknij na Przewodnik obrączkowy odcinek 6: “Dlaczego obrączka z soczewką jest lepsza?” – i dowiedz się więcej.