Przewodnik obrączkowy cz. 8 – “Grawer? ZA i PRZECIW”

NAJCIEKAWSZY odcinek przewodnika obrączkowego czyli: Najbardziej ZASKAKUJĄCE GRAWERY na obrączkach!

A także: grawery chwytające za serce oraz zabawne.

Podsumowując: Czy warto personalizować obrączki grawerem zewnętrznym lub wewnętrznym?

Zachwyt nr 1: Standardowa procedura. Dobranie profilu, wzoru itp. Na koniec doradca obrączkowy zadaje pytanie: A grawer wewnątrz obrączki? Chwila zastanowienia. Para lekko się czerwieni. Przekonujemy, że chyba nic nas nie zadziwi i słyszymy: no to będzie HAKUNA MATATA! Po prostu zawsze płaczemy razem na “Królu Lwie” i chcemy chwytać każdy dzień – Cóż… wzruszyli nas i rozbawili jednocześnie!

Zachwyt nr 2: Moment pytania o grawer: “Bo my mamy takie swoje ksywy” – mówi para młoda. “Jasne, rozumiemy, czyli jaki będzie grawer?” – “Kocham Cię Tygrysku i Kocham Cię Szyneczko” – Jeśli grawer ma służyć personalizacji, to tej parze udało się w 100%, bo taki grawer nie powtórzył nam się nigdy 😉

Zachwyt nr 3. Czy są Państwo zainteresowani grawerem? Para odpowiada, że tak i dyktuje: “W drodze na Śnieżkę…” a potem jesteśmy niezwykle wzruszeni, słysząc o tym, jak para wspólnie zdobywa szczyty, a w drodze na Śnieżkę doszło do zaręczyn. 

W tym tygodniu w relacjach będziemy publikować wiele wyjątkowych napisów, które grawrowaliście na obrączkach zamówionych w salonach Biżuterii Szyszka. A teraz podamy jeszcze kilka, które mamy nadzieję, będą dla Was inspiracją!

A więc grawery

wzruszające: Z Tobą chcę oglądać świat, Szczęścia milimetr, Razem pokonamy góry…

rozbrajające: Take on me, Umowa to umowa, Widziały gały, co brały!

popularne: data, imiona, znaki graficzne tj. <3, ∞

A jeśli jeszcze tego nie wiecie to: GRAWER W NASZYCH SALONACH JEST GRATIS! Mamy 20 rodzajów czcionek!

Jakie grawery wykonujemy? Przeczytaj, klikając w: “Dodatkowa oferta Bizuterii Szyszka – Grawer”

I jeszcze: grawer to nie tylko napis wewnątrz obrączki ale też rodzaj zdobienia z zewnątrz czyli inaczej wzór grawerowany. Przykład? Obrączki ze zdjęcia 😉

Łask, Zduńska Wola, Sieradz – ZAPRASZAMY!

Zainteresował Cię ten wpis? Kliknij na Przewodnik obrączkowy odcinek 9: “Czy obrączki potrzebuja serwisu?” – i dowiedz się więcej.