Przewodnik obrączkowy cz. 9 – “Czy obrączki potrzebują serwisu?”

Czy obrączki potrzebują serwisu? Sprawdź, czy obrączki, które chcesz zamówić, będą w przyszłości potrzebować konserwacji!

Obrączka to najważniejsza pamiątka zaślubin. Dlaczego ośmielamy się tak mówić? Ponieważ wspaniała zabawa, pięknie grająca orkiestra, wyjątkowa suknia – to pozostanie w naszych wspomnieniach – a obrączka? Każdego dnia będzie nam przypominała o tych chwilach, wystarczy tylko, że zerkniemy na swoją dłoń!

Tak jak i nam z czasem przybędzie lat, tak i naszym obrączkom i są takie sytuacje, w których obrączki wymagają korekty. Jakie? Oto przykłady:

Palce zeszczupleją lub powiększą swój rozmiar – konieczna jest wtedy KOREKTA ROZMIARU. Ważne jest jednak, by dotrzeć do nas w porę, by nie doszło do: zgubienia obrączki lub konieczności interwencji chirurgicznej w przecinaniu obrączki na dłoni.

Obrączka po latach – szczególnie w miejscach graweru zewnętrznego – jest jakby troszkę przybrudzona i nie potrafimy tego sami doczyścić, wtedy proponujemy profesjonalne CZYSZCZENIE.

Po jakimś czasie zauważymy rysę na naszej obrączce. Zwykle pierwszymi rysami para bardzo się przejmuje. Z czasem zaczyna akceptować ten fakt, biorąc pod uwagę, ile razy zdarzyło im się przypadkiem zahaczyć ręką w ścianę, czy np przetrzeć elewację budynku idąc ulicą. Jeśli jednak chcesz, by Twoja obrączka znów wyglądała jak nowa, konieczne jest specjalistyczne POLEROWANIE.

Być może poprzez przypadkowe uderzenie ręką doszło do wypadnięcia kamienia. Zapraszamy wtedy w celu ZAKUCIA KAMIENIA, który uzupełni brak w Twojej obrączce.

Jeśli w Twojej pracy używasz często detergentów lub pracujesz w rękawiczkach a Twoja obrączka pokryta jest rodem (niektóre modele obrączek z białego złota) lub rutenem (czarne złoto) i dojdzie do przetarcia koloru, wówczas należy ODŚWIEŻYĆ RODOWANIE lub RUTENOWANIE.

WSZYSTKIE WYMIENIONE POWYŻEJ USŁUGI SĄ REALIZOWANE W NASZYCH SALONACH.

Łask, Zduńska Wola, Sieradz – ZAPRASZAMY!

Zainteresował Cię ten wpis? Kliknij na Przewodnik obrączkowy odcinek 10: “Dlaczego warto kupić obrączki w salonie Biżuterii Szyszka?” – i dowiedz się więcej.